Hrad Dětem aneb Hledá se Šikula  HRAD DĚTEM   ANEB HLEDÁ SE ,,ŠIKULA"

12.6.2011 OD 14,00 - 18,00 HOD. ZAHRADA VODNÍHO HRADU ŠVIHOV
Již 6.-tým rokem jsme uspořádali akci pro děti,ve které je hlavním bodem najít "Hradního šikulu." Jak se pozná? Podle nejhezčího výrobku, který vybírá porota.Samozřejmě je připraven i doprovodný zábavný program plný her a soutěží pro děti a dospělé.
 Z Horšovského Týna přijelo malé divadlo s pohádkou Malá čarodějnice a Krakonošskou pohádkou. To jsme se všichni nasmáli!! Nebo jsme se báli? 

    

Celé odpoledne se soutěžilo, malovalo,zpívalo a tancovalo.
 Dokonce na hrad přijel pohádkový koník, který všechny děti povozil.Kdo by také královskému povození odolal. Nechyběly ani naše krásné hostesky /Lenka a Dominika/,které pomáhaly s organizací . Samozřejmě připravily i módní přehlídku plavek.Tentokráte děti porotu překvapily svými nádhernými výrobky. Vybrat ten nej,bylo velmi těžké. Hlavně se přihlíželo k tomu, komu co nejméně pomáhali rodiče.A tady už je 8 nejlepších "ŠIKULŮ"
Na trůn usedl a korunku získal Nicolas Kopecký - 10 let a jeho výrobek obrázek slunečnic z keramiky,který vyráběl úplně sám.
Tak zase za rok se budeme na vás děti těšit a připravíme ten nejzábavnější program.Děkujeme všem rodičům,kteří dětem pomáhali vyrábět a za zapojení do soutěží.

Vaše Delija models Klatovy

 

 

 

 

<< zpět